Hizmetlerimiz

Arızalı ürünlerinizi evinizden, iş yerinizden alıyor; bakım işlemlerinden sonra tekrar gelip kurulumunu yapıyoruz. Hızlı, kaliteli, uzman teknik servis.

 

İşletme veya markalarınıza ait web sitelerinizi, işletmenizi en iyi şekilde temsil etmeye dayalı olarak dizayn ederek sizleri yetenekli ekibimiz aracılığıyla hedefe ulaştırıyoruz

Firmanızın ihtiyaç duyduğu; muhasebe, ürün stok yönetimi, personel takip sistemi, müşteri takip sistemi gibi sizi iş yükünden kurtaracak her türlü yazılımı web ortamında hazırlıyoruz.

İşletmenizin güvenlik ve elektronik alt yapısı konusunda tüm işlemler profesyonel deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. İşletmenizin ihtiyaçlarını belirlemek talepleriniz doğrultusunda proje hazırlayıp sizlere en uygun fiyat teklifi sunmak için bizimle iletişime geçin.

Kamera Sistemleri Kurmak İstiyor Ancak Nerden Başlayacağınızı Bilmiyormusunuz ? İşletmenizin Veya Evinizin ihtiyaçlarını belirlemek talepleriniz doğrultusunda proje hazırlayıp sizlere en uygun fiyat teklifi sunmak için bizimle iletişime geçin

Faaliyet Alanlarımız

  • OEM Bilgisayar Satış
  • OEM Parça Satış Kanalımız
  • Evinizde Genel kurulum
  • Teknik Servis ve Hizmetleri
  • Oyun satış ve Eve Teslim

 

Bilgisayar Satış

İstediğiniz özellik ve markalarda toplama bilgisayar.Dente,Hp,Dell,Toshiba,Fujitsu,Siemens,Sony marka masa üstü ve notebook bilgisayarlar Bilgisayar Sarf Malzemeleri Mouse, Klavye, Ses sistemleri, Joystick, Gamepad, Cd Çantası, Boş cd disket, Webcam çeşitlerimiz ve bir çok sarf malzemesinin satışı. 

 

Teknik Servis

Arızalı ürünlerinizi evinizden, iş yerinizden alıyor; bakım işlemlerinden sonra tekrar gelip kurulumunu yapıyoruz. Hızlı, kaliteli, uzman teknik servis.

 

Kurumsal Çözümler 

Şirketiniz bünyesindeki bilgisayarların Network kurulumu ve yıllık bakım anlaşmaları. Network konusunda uzmanlaşmış teknik ekip. Web Tasarım Hosting Hizmetleri Çok uygun fiyatlara web tasarımı ve hızlı güvenilir sunucularda sitenizi yayınlıyoruz.

LAPTOP TAMİRİ 

BİLGİSAYAR TAMİRİ

NOTEBOOK TAMİRİ